Труни

Труна́ або домови́на — спеціально зроблена скриня, у якій ховають у землі мертві тіла (покійників). Труни для поховання знатних осіб, зроблені з дорогих матеріалів, називають також саркофагами. Слово «труна» походить через посередництво пол. trumna від сер.-в.-нім. truhne (суч. нім. Truhe) — «ящик», «скриня»

Труна найчастіше має специфічну форму, кришку (зазвичай називається віко), що нерідко буває обшита тканиною ззовні (найчастіше червоним, хоча можливі і інші кольори) і всередині (найчастіше білим). Може бути прикрашений рюшем, глазетом тощо.

Останнім часом разом з трунами однокришок уживаються труни двохкришок(Саркофаг), в яких нижня кришка, як правило, залишається весь час закритою, а верхня кришка відкривається для прощання.

На даній сторінці представлено галерею трун. Наші вироби виготовляються з натуральної сировини, м'яких та твердих порід дерева.

Продукція виготовляється з готових взірців, а також за індивідуальними розробками провідних дизайнерів з прив’язкою до конкретних об’єктів та розмірів.